CO TO JEST FLUORUN?

Fluo Run to pozytywna energia i czysta przyjemność. Z tego powodu wydarzenie staje się coraz bardziej popularne na Zachodzie, ponieważ łączy radość z bycia razem i promuje poprawę zdrowia i samopoczucia wszystkich.
To również emocje i tysiąc świateł Fluo, które sprawiają, że to wydarzenie jest wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju.
Niezależnie od tego, czy jesteś zaprawionym biegaczem, pocztkującym amatorem czy po prostu, przyszedłeś na spacer. Fluo Run jest właściwym miejscem dla wszystkich do promowania dobrego samopoczucia i ruchu w całkowicie niekonwencjonalny sposób !!!

DLA KOGO JEST FLUORUN?

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sportowcem, entuzjastą, czy początkującym biegaczem, nie masz się czego obawiać: Fluo Run to festiwal promujący dobre samopoczucie i aktywność fizyczną w prosty i przyjemny sposób!

Wydarzenie, które odbywa się od popołudnia do wieczora, ukierunkowane jest dla wszystkich szukających wspaniałej zabawy z odrobiną ruchu i rozrywki. FluoRun jest pełne świecących gadżetów, kolorów, muzyki i radości.

Celem nie jest osiągnięcie maksymalnej wydajności sportowej, ale osiągnięcie maksymalnego poziomu dobrego samopoczucia i przyjemności dzięki strojowi „FLUO”, w którym jesteś prawdziwym bohaterem. Razem ze wszystkimi innymi uczestnikami przeżyjesz niezapomniane wrażenia.

Image
Image

ZABAWA

FluoRun jest dla wszystkich! Zarówno dla dorosłych jak i dzieci, zależy Nam by WSZYSCY bawili się u nas wyśmienicie.

Celem nie jest zwycięstwo, ale dobra zabawa!

Nasza Impreza rozpoczyna się od Rozgrzewki dla wszystkich uczestników FluoRun’u, który jest niekonkurencyjnym 5 kilometrowym biegiem/spacerem, który odbywa się w godzinach późno popołudniowych, a nawet wieczornych, po zachodzie słońca.
Gdy pora zachodu słońca wybija uczestnicy startują z linii Startu, gdzie na Scenie będzie lecieć wspaniała taneczna muzyka, a uczestnicy biegu będą pokolorowani, ze świecącymi gadżetami, które znajdują się w naszym Pakiecie Startowym.

Gdy tylko ostatni uczestnik biegu zawita na Metę, rozpocznie się impreza Fluo z muzyką na żywo. Pod specjalnie przygotowaną sceną.
Możesz szaleć z wszystkimi innymi „biegaczami”, którzy nadal będą odziani w nasze świecace gadżety, koszulki i fluo okulary, słuchając najlepszych hitów muzyki tanecznej!

Niezapomniane spotkanie z zabawą!